Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37473733
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LUPȘE MARIA DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
487.278 RON
Profit net
183.281 RON
Capitaluri proprii
294.684 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 277.524 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 106.130 RON | 99.450 RON | 59.250 RON | 17.000 RON | 49.540 RON | 137.980 RON | 126.400 RON | 93.400 RON | 487.278 RON |
| Profit net | 72.553 RON | 77.113 RON | -45.878 RON | -33.284 RON | -20.463 RON | -24.650 RON | 51.018 RON | 34.801 RON | 183.281 RON |
| Total active | 105.242 RON | 189.590 RON | 206.738 RON | 200.794 RON | 163.820 RON | 124.533 RON | 211.243 RON | 243.297 RON | 478.473 RON |
| Active imobilizate | 60 RON | — | — | — | — |
Comparație cu 1427 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| 58.011 RON |
| Active circulante | 105.182 RON | 189.590 RON | 206.738 RON | 200.794 RON | 163.820 RON | 124.533 RON | 211.243 RON | 243.297 RON | 420.462 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 72.753 RON | 149.856 RON | 103.977 RON | 70.693 RON | 50.230 RON | 25.580 RON | 76.601 RON | 111.402 RON | 294.684 RON |
|---|
| Datorii totale | 32.489 RON | 39.734 RON | 102.761 RON | 130.101 RON | 113.590 RON | 98.953 RON | 134.642 RON | 131.895 RON | 183.789 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 |
|---|