Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3748589
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
328.471 RON
Profit net
-31.361 RON
Capitaluri proprii
39.570 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 290.541 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 329.111 RON | 179.820 RON | 164.449 RON | 147.203 RON | 145.481 RON | 177.087 RON | 215.621 RON | 221.882 RON | 220.287 RON | 226.325 RON | 235.743 RON | 253.008 RON | 274.181 RON | 266.145 RON | 273.168 RON | 273.739 RON | 328.471 RON |
| Profit net | 1.295 RON | 529 RON | -1.666 RON | -5.971 RON | -28.356 RON | 118 RON | 17.098 RON | 16.034 RON | 607 RON | -8.067 RON | 1.747 RON |
Comparație cu 780 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -20.385 RON |
| 8.063 RON |
| 17.527 RON |
| -1.397 RON |
| -18.481 RON |
| -31.361 RON |
| Total active | 117.398 RON | 145.824 RON | 180.673 RON | 152.510 RON | 148.227 RON | 136.424 RON | 200.719 RON | 261.038 RON | 223.370 RON | 197.939 RON | 191.023 RON | 145.285 RON | 178.108 RON | 182.513 RON | 165.447 RON | 113.925 RON | 100.959 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.923 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 115.475 RON | 145.824 RON | 180.673 RON | 152.510 RON | 148.227 RON | 136.424 RON | 200.719 RON | 261.038 RON | 223.370 RON | 197.939 RON | 191.023 RON | 145.285 RON | 178.108 RON | 182.513 RON | 165.447 RON | 113.925 RON | 100.959 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 99.826 RON | 100.355 RON | 98.689 RON | 92.718 RON | 64.362 RON | 64.480 RON | 81.578 RON | 91.316 RON | 91.923 RON | 83.856 RON | 85.603 RON | 65.218 RON | 73.281 RON | 90.809 RON | 89.412 RON | 70.931 RON | 39.570 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.572 RON | 45.469 RON | 81.984 RON | 59.792 RON | 83.865 RON | 71.944 RON | 119.141 RON | 169.722 RON | 131.447 RON | 114.083 RON | 105.420 RON | 80.067 RON | 104.827 RON | 91.704 RON | 76.035 RON | 42.994 RON | 61.389 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|