Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 iun. 2019 și 20 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 37 atribuiri.
PAHAR BERZELIUS 10 ML, SET DE 10 BUC., 025.01.010
Sticlarie pentru laborator Flask F52, 1-neck, round bottom, spherical joint, 250 ml
Diverse piese de schimb
STICLARIE LABORATOR - 11 repere
Comanda achizitie PO25000931
Consumabile de laborator
REFRIGERENT CU DUBLU PERETI PENTRU DUBLU RACIRE, C33
Invelisuri din PTFE pentru reactor hidrotermal 2 BUC, Invelisuri din PPL pentru reactor hidrotermal
CUVE CUART 12,5X12,5X45 MM -3,5 ML 2 B/C, ISOLAB 098.01.004
STICLARIE DE LABORATOR 10 POZITII
Comanda pe baza ofertei de pret LEVCH/PI/0352
Set de sticlarie conform Proformei LEVCH/PI/0347
Set de sticlarie confrom ofertei Proforma_LEVCHPI0351
Set de spatual conform ofertei LEVCH/PI/0341
Mini spray dryer model TP-S15, cu duza de 0.75, 1.0, 1.5, 2.0, 2.5 mm inlcus
Pachet de sticlarie conform ofertei Proforma_LEVCHPI0337
Cristalizor ISOLAB cu cioc, 85 mL
Agitator magnetic Biobase MS-H280-PRO cu incalzire cu clema si senzor de temperatura inclus
Valva de vid cu control fin - KNF 001787 R29937(390)C
Sticlarie de laborator conform comanda PO23001191
Sticlarie de laborator
Sticlarie de laborator
Reactor hidrotermal cu invelis din PPL, rezistent la 260 C, volum 150 mL. ref.13170
Sticlarie pentru laborator
Invelis din PPL 150ml (260 ℃) pentru reactor hidrotermal
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37522500
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
78.349 RON
Profit net
3.682 RON
Capitaluri proprii
3.954 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 150.210 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 42.041 RON | 62.984 RON | 138.304 RON | 85.433 RON | 156.760 RON | 227.949 RON | 92.297 RON | 78.349 RON |
| Profit net | -14.081 RON | 22.668 RON | -15.653 RON | 4.679 RON | 53.158 RON | 57.339 RON | -108.337 RON | 3.682 RON |
| Total active | 59.870 RON | 89.039 RON | 82.568 RON | 74.750 RON | 135.878 RON | 200.301 RON | 98.951 RON | 92.886 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 2.867 RON | 1.757 RON | 647 RON | — |
| Active circulante |
Comparație cu 172 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 59.870 RON |
| 89.039 RON |
| 82.568 RON |
| 74.750 RON |
| 133.011 RON |
| 198.544 RON |
| 98.304 RON |
| 92.886 RON |
| Capitaluri proprii | -13.581 RON | 9.087 RON | -6.567 RON | -1.888 RON | 51.270 RON | 108.609 RON | 272 RON | 3.954 RON |
|---|
| Datorii totale | 73.451 RON | 79.952 RON | 89.135 RON | 76.638 RON | 84.608 RON | 91.692 RON | 98.679 RON | 88.932 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|