Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 dec. 2018 și 2 nov. 2020.
Intocmire documentatie in scopul obtinerii Acordului de mediu
Consultanta tehnica de specialitate reglementare de mediu
Intocmire documentatie in scopul obtinerii Acordului de mediu
achizitie serviciu consultanta - programul LIFE
Servicii de elaborare Studii si asistenta tehnica- evaluare de mediu Bai Sarate si Durgau Turda
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37544630
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
-103.173 RON
Capitaluri proprii
14.780 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 86.596 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 27.500 RON | 10.000 RON | 19.803 RON | 34.465 RON | 68.224 RON | 119.175 RON | 119.412 RON | 0 RON |
| Profit net | -1.765 RON | 14.855 RON | -109.263 RON | -32.005 RON | 16.141 RON | 50.728 RON | 89.283 RON | 88.980 RON | -103.173 RON |
| Total active | 1.179 RON | 36.404 RON | 3.912 RON | 24.450 RON | 16.609 RON | 19.897 RON | 49.032 RON | 141.607 RON | 16.973 RON |
| Active circulante | 1.179 RON | 36.404 RON | 3.912 RON | 24.450 RON | 16.609 RON |
Comparație cu 13 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 72), pentru anul 2025.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 19.897 RON |
| 49.032 RON |
| 141.607 RON |
| 16.973 RON |
| Capitaluri proprii | -765 RON | 14.090 RON | -95.173 RON | -127.178 RON | -111.038 RON | -60.310 RON | 28.973 RON | 117.953 RON | 14.780 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.944 RON | 22.314 RON | 99.085 RON | 151.628 RON | 127.647 RON | 80.207 RON | 20.059 RON | 23.654 RON | 2.193 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|