Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37569499
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PETREA OANA
Prin: PETREA OANA
Prin: PETREA OANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
377.780 RON
Profit net
220.072 RON
Capitaluri proprii
220.312 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 353.957 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 190.435 RON | 229.479 RON | 288.797 RON | 164.831 RON | 287.620 RON | 287.020 RON | 283.510 RON | 291.300 RON | 377.780 RON |
| Profit net | 141.966 RON | 156.671 RON | 215.892 RON | 129.546 RON | 204.772 RON | 145.061 RON | 127.480 RON | 119.202 RON | 220.072 RON |
| Total active | 146.101 RON | 176.777 RON | 222.026 RON | 161.041 RON | 244.030 RON | 155.245 RON | 179.744 RON | 231.374 RON | 233.789 RON |
| Active circulante | 146.101 RON | 176.777 RON | 222.026 RON | 161.041 RON | 244.030 RON | 155.245 RON |
Comparație cu 185 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 93), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 179.744 RON |
| 231.374 RON |
| 233.789 RON |
| Capitaluri proprii | 142.166 RON | 156.911 RON | 216.132 RON | 129.786 RON | 205.012 RON | 145.301 RON | 127.720 RON | 119.442 RON | 220.312 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.935 RON | 19.866 RON | 5.894 RON | 31.255 RON | 39.018 RON | 9.944 RON | 52.024 RON | 111.932 RON | 13.477 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 |
|---|