Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 sept. 2022 și 19 dec. 2025.
prestari servicii tamplarie pvc
REPARATII TAMPLARIE PVC
SERVICII TAMPLARIE PVC
REPARATII JALUZELE VERTICALE
REPARATII TAMPLARIE PVC
REPARATII JALUZELE VERTICALE SI TAMPLARIE PVC
REPARATII TAMPLARIE ALUMINIU SI JALUZELE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37674605
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
306.554 RON
Profit net
556 RON
Capitaluri proprii
-9.500 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 319.288 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 29.768 RON | 147.145 RON | 223.818 RON | 248.925 RON | 384.986 RON | 200.463 RON | 262.647 RON | 168.649 RON | 306.554 RON |
| Profit net | -11.614 RON | -3.772 RON | 4.514 RON | -8.146 RON | 25.886 RON | 3.081 RON | -13.059 RON | -7.147 RON | 556 RON |
| Total active | 2.125 RON | 16.525 RON | 17.730 RON | 15.246 RON | 26.368 RON | 22.502 RON | 27.194 RON | 35.325 RON | 40.080 RON |
| Active circulante | 2.125 RON | 16.525 RON | 17.730 RON | 15.246 RON | 26.368 RON |
Comparație cu 41 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 22.502 RON |
| 27.194 RON |
| 35.325 RON |
| 40.080 RON |
| Capitaluri proprii | -11.414 RON | -15.186 RON | -10.672 RON | -18.818 RON | 7.068 RON | 10.149 RON | -2.910 RON | -10.056 RON | -9.500 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.539 RON | 31.711 RON | 28.402 RON | 34.064 RON | 19.300 RON | 12.353 RON | 30.104 RON | 45.381 RON | 49.580 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 |
|---|