Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 apr. 2019 și 13 iun. 2025.
Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
lucrari reparare drum comunal DC10
Reparatii suprafete intinse prin asternere covor asfaltic din BAPC16 in grosime medie de 4 cm
Reparatii curente la sediul AJOFM Teleorman din Turnu Magurele
Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor
79418000-7 Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor
Servicii de consultanta achizitii publice ,,Sistem centralizat de alimentare cu apa in com. Putineiu
Servicii de consultanta achizitii publice ,,Retea de canalizare menajera si statie de epurare"
Consultanta specialitate ptr achizitie servicii proiectare/executie ,,retea de canalizare menajera"
consultanta de specialitate pentru achizitia serviciilor de proiectare si executie
consultanta de specialitate pentru achizitia serviciilor de proiectare si executie
Consultanta specialitate ptr achizitie servicii proiectare/executie ,,alimentare cu apa"
CONSULTANTA ACHIZITII PUBLICE
CONSULTANTA ACHIZITII PUBLICE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37687796
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
3.717.833 RON
Profit net
1.483.258 RON
Capitaluri proprii
3.400.856 RON
Număr mediu salariați
12
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 6.448.238 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.090 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 923.498 RON | 8.190.380 RON | 5.769.717 RON | 3.717.833 RON |
| Profit net | 88 RON | 27 RON | 194 RON | 7.573 RON | -11.122 RON | 204.240 RON | 5.916.171 RON | 448.212 RON | 1.483.258 RON |
| Total active | 809 RON | 2.939 RON | 3.139 RON | 959.849 RON | 848.079 RON | 1.020.570 RON | 8.820.210 RON | 8.892.672 RON | 16.557.716 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 89 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 692.361 RON |
| 8.818.346 RON |
| Active circulante | 809 RON | 2.939 RON | 3.139 RON | 959.849 RON | 848.079 RON | 1.020.570 RON | 8.820.210 RON | 8.200.311 RON | 7.739.370 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 288 RON | 315 RON | 509 RON | 8.082 RON | -3.040 RON | 201.200 RON | 6.117.371 RON | 3.016.601 RON | 3.400.856 RON |
|---|
| Datorii totale | 521 RON | 2.624 RON | 2.630 RON | 951.767 RON | 851.119 RON | 819.370 RON | 2.702.839 RON | 5.876.071 RON | 13.156.860 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | — | 6 | 13 | 13 | 12 |
|---|