Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 9 mai 2024 și 16 iul. 2025.
Lucrari de reparatii si amenajare izvor de apa in sat Fintina
Amenajare scari de izvor, amenajare izvor și reparatii scurgeri de apă
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37915517
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FORGACS CSABA
Prin: FORGACS CSABA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
156.358 RON
Profit net
2.202 RON
Capitaluri proprii
-134.812 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 104.985 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 39.189 RON | 34.721 RON | 222.950 RON | — | 5.000 RON | 5.000 RON | 112.000 RON | 156.358 RON |
| Profit net | 25.328 RON | -20.870 RON | 32.386 RON | -21.318 RON | -73.747 RON | 3.614 RON | -41.627 RON | 2.202 RON |
| Total active | 26.419 RON | 9.343 RON | 55.081 RON | 32.390 RON | 2.945 RON | 8.655 RON | 32.343 RON | 26.534 RON |
| Active circulante | 26.419 RON | 9.343 RON | 55.081 RON | 32.390 RON | 2.945 RON | 8.655 RON | 32.343 RON | 26.534 RON |
Comparație cu 1402 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| 25.528 RON |
| 4.658 RON |
| 37.045 RON |
| 15.727 RON |
| -58.021 RON |
| -95.386 RON |
| -137.013 RON |
| -134.812 RON |
| Datorii totale | 891 RON | 4.685 RON | 18.036 RON | 16.663 RON | 60.966 RON | 104.041 RON | 169.356 RON | 161.346 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | — | 2 | — | 1 | 1 |
|---|