Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38166451
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ZĂBAVĂ ION
Prin: ZĂBAVĂ ION
Prin: ZĂBAVĂ ION
Prin: ZĂBAVĂ ION
Prin: ZĂBAVĂ ION
Prin: ZĂBAVĂ ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
105.156 RON
Profit net
18.258 RON
Capitaluri proprii
91.021 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 57.149 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 65.953 RON | 259.790 RON | 238.859 RON | 169.977 RON | 71.107 RON | 35.024 RON | 88.750 RON | — | 105.156 RON |
| Profit net | 62.250 RON | 194.934 RON | 183.865 RON | 85.604 RON | -8.854 RON | -97.479 RON | -110.175 RON | -237.583 RON | 18.258 RON |
| Total active | 64.692 RON | 266.059 RON | 454.028 RON | 533.088 RON | 520.564 RON | 428.223 RON | 312.325 RON | 87.896 RON | 114.457 RON |
| Active circulante | 64.692 RON | 266.059 RON | 454.028 RON | 533.088 RON | 520.564 RON |
Comparație cu 978 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 428.223 RON |
| 312.325 RON |
| 87.896 RON |
| 114.457 RON |
| Capitaluri proprii | 62.450 RON | 257.384 RON | 441.250 RON | 526.854 RON | 518.000 RON | 420.521 RON | 310.346 RON | 72.764 RON | 91.021 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.242 RON | 8.675 RON | 12.778 RON | 6.234 RON | 2.564 RON | 7.702 RON | 1.979 RON | 15.132 RON | 23.436 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 |
|---|