Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38284252
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: POPA ION-ADRIAN
Prin: POPA ION-ADRIAN
Prin: POPA ION-ADRIAN
Prin: POPA ION-ADRIAN
Prin: POPA ION-ADRIAN
Prin: POPA ION-ADRIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.138.110 RON
Profit net
66.494 RON
Capitaluri proprii
624.999 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.848.947 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 60.022 RON | 789.797 RON | 909.149 RON | 774.446 RON | 938.606 RON | 1.455.434 RON | 2.126.799 RON | 1.431.915 RON | 1.138.110 RON |
| Profit net | -1.642 RON | 113.996 RON | 168.108 RON | 139.718 RON | 149.606 RON | 251.413 RON | 383.573 RON | 159.435 RON | 66.494 RON |
| Total active | 52.320 RON | 148.617 RON | 218.374 RON | 190.483 RON | 168.811 RON | 335.926 RON | 666.898 RON | 825.377 RON | 673.649 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | — | — | — |
Comparație cu 3321 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 52.320 RON | 148.617 RON | 218.374 RON | 190.483 RON | 168.811 RON | 335.926 RON | 666.898 RON | 825.377 RON | 673.649 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.242 RON | 112.753 RON | 172.861 RON | 172.579 RON | 150.086 RON | 286.217 RON | 626.842 RON | 580.727 RON | 624.999 RON |
|---|
| Datorii totale | 53.562 RON | 35.864 RON | 45.513 RON | 17.904 RON | 18.725 RON | 49.709 RON | 40.056 RON | 244.650 RON | 48.650 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 4 |
|---|