Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38424968
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GIURGIU AURELIA
Prin: GIURGIU AURELIA
Prin: GIURGIU AURELIA
Prin: GIURGIU AURELIA
Prin: GIURGIU AURELIA
Prin: GIURGIU AURELIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
242.409 RON
Profit net
-4.344 RON
Capitaluri proprii
13.216 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 270.277 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.608 RON | 253.202 RON | 310.368 RON | 78.728 RON | 152.358 RON | 190.198 RON | 243.756 RON | 261.996 RON | 242.409 RON |
| Profit net | 1.075 RON | 22.107 RON | -20.389 RON | -33.431 RON | -384 RON | 44.541 RON | 39.044 RON | 8.574 RON | -4.344 RON |
| Total active | 4.735 RON | 29.842 RON | 19.311 RON | 59.585 RON | 27.677 RON | 23.476 RON | 56.856 RON | 43.869 RON | 29.399 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 573 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 55), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| 6.147 RON |
| Active circulante | 4.735 RON | 29.842 RON | 19.311 RON | 59.585 RON | 27.677 RON | 23.476 RON | 56.856 RON | 43.869 RON | 23.252 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.275 RON | 23.382 RON | -82 RON | -33.513 RON | -33.898 RON | 10.642 RON | 49.687 RON | 39.782 RON | 13.216 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.460 RON | 6.460 RON | 19.393 RON | 46.543 RON | 61.575 RON | 12.834 RON | 7.169 RON | 4.087 RON | 16.183 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|