Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 iul. 2025 și 13 mai 2026.
Servicii de Igienizare pentru aparatele de aer conditionat
Servicii de Igienizare pentru aparatele de aer conditionat
Servicii de mentenanță pentru masini de spalat vase
Servicii de mentenanta pentru masini de spalat vase
Servicii de întreținere și curățare hote și tubulaturi
Servicii de întreținere și curățare hote și tubulaturi
Servicii de igienizare echipamente bucatarie
Servicii de demontare aparate de aer conditionat (acționare electrica cu aer conditionat
Servicii curățenie, igienizări: gresie faianță, conducte Bucătărie Zola
Servicii curațenie, igienizări – spații Bucătării Memo 10
Lucrari de curatare paviment (60 mp)
Servicii profesionale pentru curatarea ferestrelor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38753146
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
495.626 RON
Profit net
175.540 RON
Capitaluri proprii
172.341 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 367.435 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.596 RON | — | — | — | — | — | 66.200 RON | 495.626 RON |
| Profit net | 1.915 RON | -439 RON | -460 RON | -407 RON | -481 RON | -618 RON | -2.909 RON | 175.540 RON |
| Total active | 3.053 RON | 2.764 RON | 3.134 RON | 3.227 RON | 3.126 RON | 7.618 RON | 11.582 RON | 241.070 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 86.654 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 550 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.053 RON |
| 2.764 RON |
| 3.134 RON |
| 3.227 RON |
| 3.126 RON |
| 7.618 RON |
| 11.582 RON |
| 154.416 RON |
| Capitaluri proprii | 2.115 RON | 1.676 RON | 1.216 RON | 808 RON | 327 RON | -290 RON | -3.200 RON | 172.341 RON |
|---|
| Datorii totale | 938 RON | 1.088 RON | 1.918 RON | 2.419 RON | 2.799 RON | 7.908 RON | 14.782 RON | 78.710 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 |
|---|