Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 mar. 2018 și 2 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 48 atribuiri.
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice/concesiune servicii
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Servicii consultanta achizitii publice
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38978149
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
159.254 RON
Profit net
80.217 RON
Capitaluri proprii
80.457 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 418.125 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 48.390 RON | 57.300 RON | 82.350 RON | 55.800 RON | 81.370 RON | 470.098 RON | 531.726 RON | 159.254 RON |
| Profit net | 46.583 RON | 52.815 RON | 77.360 RON | 46.633 RON | 69.753 RON | 283.689 RON | 378.510 RON | 80.217 RON |
| Total active | 47.434 RON | 78.617 RON | 129.947 RON | 176.377 RON | 90.198 RON | 361.009 RON | 447.695 RON | 140.447 RON |
| Active imobilizate | 33 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 47.401 RON |
Comparație cu 441 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 78.617 RON |
| 129.947 RON |
| 176.377 RON |
| 90.198 RON |
| 361.009 RON |
| 447.695 RON |
| 140.447 RON |
| Capitaluri proprii | 46.783 RON | 77.599 RON | 128.959 RON | 175.592 RON | 69.993 RON | 283.929 RON | 378.750 RON | 80.457 RON |
|---|
| Datorii totale | 651 RON | 1.018 RON | 988 RON | 785 RON | 20.205 RON | 77.080 RON | 68.945 RON | 59.990 RON |
|---|