Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 mai 2023 și 28 mai 2026.
Prestari servicii conducator auto si intretinere sediu IUNIE-AUGUST 2026
Prestari servicii conducator auto si intretinere sediu luna mai 2026
Prestari servicii conducator auto si serv intretinere aprilie 2026
Prestari servicii conducator auto si serv intretinere
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Prestari servicii conducator auto
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39015155
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: PRODAN ILEANA
Prin: PRODAN ILEANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
170.890 RON
Profit net
5.753 RON
Capitaluri proprii
5.993 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 183.590 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 48.933 RON | 100.367 RON | 132.596 RON | 99.539 RON | 99.360 RON | 140.035 RON | 164.410 RON | 170.890 RON |
| Profit net | 786 RON | 849 RON | 1.286 RON | 3.867 RON | 1.147 RON | 2.266 RON | 17.774 RON | 5.753 RON |
| Total active | 8.207 RON | 10.460 RON | 14.516 RON | 13.099 RON | 16.413 RON | 21.460 RON | 27.589 RON | 21.231 RON |
| Active circulante | 8.207 RON | 10.460 RON | 14.516 RON | 13.099 RON | 16.413 RON | 21.460 RON | 27.589 RON | 21.231 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 736 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 986 RON |
| 1.835 RON |
| 3.120 RON |
| 6.987 RON |
| 8.134 RON |
| 10.400 RON |
| 18.014 RON |
| 5.993 RON |
| Datorii totale | 7.221 RON | 8.625 RON | 11.396 RON | 6.112 RON | 8.279 RON | 11.227 RON | 10.049 RON | 15.618 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 |
|---|