Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 3 mar. 2020 și 27 iun. 2024.
Se afișează cele mai recente 25 din 55 atribuiri.
MEDIA BOX
MONITOR FULL HD
IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA
HARD DISK 2 TB SURVEILLANCE
SURSA ALIMENTARE 12V 10A
CANAL CABLU 20X10
CAMERA DAHUA FULL HD 40M
HARD DISK 4 TB SURVEILLANCE
CAMERA DAHUA BULLET FULL HD
CABLU UTP CUPRU
Servicii reparatii sistem securitate
CAMERA IP DAHUA FULL HD
SET 2 X VIDEOBALOON PASIV
DOZA MARE
SERVICII INTRETINERE SISTEM ALARMARE LA EFRACTIE
SERVICII INTRETINERE SISTEM CCTV
SURSA ALIMENTARE CCTV 12V 5A
CAMERA VIDEO FULL HD EXTERIOR
Camera video Full HD IP
CABLU VIDEO FTP + 2X 0.75 ALIMENTARE
Servicii reparatii sistem securitate
SERVICII INTRETINERE SISTEM CCTV
SERVICII INTRETINERE SISTEM ALARMARE LA EFRACTIE
DVR 8 CANALE 4K
CAMERA VIDEO 5MP EXTERIOR
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39055168
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-03.
Cifră de afaceri
149.662 RON
Profit net
61.954 RON
Capitaluri proprii
62.434 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 186.147 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 31.126 RON | 131.566 RON | 157.212 RON | 197.514 RON | 153.888 RON | 169.091 RON | 136.456 RON | 149.662 RON |
| Profit net | 14.582 RON | 47.449 RON | 68.472 RON | 87.675 RON | 18.987 RON | 70.366 RON | 45.188 RON | 61.954 RON |
| Total active | 16.730 RON | 49.250 RON | 82.270 RON | 118.537 RON | 36.360 RON | 78.257 RON | 59.194 RON | 77.236 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 32 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 16.730 RON |
| 49.250 RON |
| 82.270 RON |
| 118.537 RON |
| 36.360 RON |
| 78.257 RON |
| 59.194 RON |
| 77.236 RON |
| Capitaluri proprii | 14.782 RON | 47.690 RON | 68.912 RON | 114.483 RON | 29.425 RON | 70.846 RON | 54.358 RON | 62.434 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.948 RON | 1.560 RON | 13.358 RON | 4.054 RON | 6.935 RON | 7.411 RON | 4.836 RON | 14.802 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|