Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39353911
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PĂDURARU MANUELA-CAMELIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
344.544 RON
Profit net
203.243 RON
Capitaluri proprii
541.884 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 337.207 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 151.695 RON | 109.829 RON | 361.567 RON | 198.669 RON | 183.166 RON | 276.831 RON | 344.544 RON |
| Profit net | 132.799 RON | 109.829 RON | 148.982 RON | 54.327 RON | 58.524 RON | 39.933 RON | 203.243 RON |
| Total active | 144.630 RON | 287.155 RON | 479.664 RON | 500.550 RON | 610.606 RON | 592.892 RON | 555.237 RON |
| Active circulante | 144.630 RON | 287.155 RON | 479.664 RON | 500.550 RON | 610.606 RON | 592.892 RON | 555.237 RON |
| Capitaluri proprii | 132.999 RON | 242.828 RON | 391.810 RON | 446.137 RON |
Comparație cu 206 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2024.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 447.061 RON |
| 408.641 RON |
| 541.884 RON |
| Datorii totale | 11.631 RON | 44.327 RON | 87.854 RON | 54.413 RON | 163.545 RON | 184.251 RON | 13.353 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|