Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 iun. 2018 și 21 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 439 atribuiri.
Camp Operatie 150/100
fata perna 50/70
Pătură Polar
Camp Operatie 200/150
SCUTEC 100/100
Camp Operatie 140/160
CAMP OPERATIE 160/160 VERDE
Husa Pat
Patura Polar 100/100
Camp Operatie 100/100
CEARSAF PAT 150/220
CEARSAF PLIC 150/220
perna puf siliconic
Lenjerie de pat (Cal. I) țesută cu fir vopsit
SCUTEC 100/100
Camp Operatie 100/120 VERDE
PROSOP BAIE 70/130
PROSOP BAIE 50/90
Lenjerie de pat (Cal. I) țesută cu fir vopsit
SCUTEC 100/100
Cearsaf pat cu elastic
Camp Operatie 140/160 ALBE
fata perna 50/70
perna puf siliconic
fata perna 50/70
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39460780
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
789.003 RON
Profit net
479.965 RON
Capitaluri proprii
1.000.095 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 839.065 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 299.399 RON | 743.779 RON | 1.327.410 RON | 584.019 RON | 776.515 RON | 949.353 RON | 563.696 RON | 789.003 RON |
| Profit net | 78.940 RON | 196.142 RON | 398.146 RON | 211.092 RON | 367.184 RON | 543.769 RON | 179.128 RON | 479.965 RON |
| Total active | 366.486 RON | 294.752 RON | 653.013 RON | 518.889 RON | 723.207 RON | 1.113.391 RON | 1.185.411 RON | 1.105.227 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 1.667 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 561 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 366.486 RON |
| 294.752 RON |
| 653.013 RON |
| 518.889 RON |
| 723.207 RON |
| 1.113.391 RON |
| 1.185.411 RON |
| 1.103.560 RON |
| Capitaluri proprii | 79.140 RON | 197.048 RON | 398.446 RON | 243.795 RON | 367.484 RON | 911.253 RON | 1.027.881 RON | 1.000.095 RON |
|---|
| Datorii totale | 46.686 RON | 97.704 RON | 254.567 RON | 275.094 RON | 355.723 RON | 202.138 RON | 157.530 RON | 105.132 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|