Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39609832
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GAVRILOAIA FLORIN-CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
365.715 RON
Profit net
140.153 RON
Capitaluri proprii
160.519 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 336.905 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 921 RON | 7.050 RON | 11.655 RON | 41.530 RON | 176.764 RON | 365.715 RON |
| Profit net | -531 RON | -5.532 RON | 693 RON | 1.150 RON | 4.923 RON | 30.522 RON | 140.153 RON |
| Total active | 269 RON | 2.005 RON | 8.700 RON | 13.723 RON | 64.636 RON | 85.765 RON | 177.468 RON |
| Active circulante | 269 RON | 2.005 RON | 8.700 RON | 13.723 RON | 64.636 RON | 85.765 RON | 177.468 RON |
| Capitaluri proprii | -331 RON | -5.863 RON | -5.120 RON |
Comparație cu 1820 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -3.970 RON |
| 954 RON |
| 31.476 RON |
| 160.519 RON |
| Datorii totale | 600 RON | 7.868 RON | 13.820 RON | 17.693 RON | 63.682 RON | 54.289 RON | 16.949 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|