Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 17 iun. 2025 și 8 iun. 2026.
Cititor de carduri
Cititor de carti electronice de identitate si carduri de sanatate
Consumabile imprimante
Cititor de carti electronice de identitate si carduri de sanatate
Cititor de carti electronice de identitate Thales CT700
Cititor de carti electronice de identitate Thales CT700
Cititor de carti electronice de identitate Thales CT700
3 BUC. CITITOARE CĂRȚI ELECTRONICE DE IDENTITATE
Cititor de carti electronice de identitate
Achizitie - 3 cititoare Carti de identitate
Cititor reader de carti electronice de identitate Thales CT700
Cititor reader de carti electronice de identitate Thales CT700
Imprimanta de carduri Evolis Primacy 2 cu encoder
Consumabile Evolis primacy
Card Mifare 1k 4bytes UID pretiparit
Consumabile Evolis Zenius
Ribon color imprimanta IDP SMART51s
Card Mifare
Card Mifare
Imprimantă de carduri pentru Biblioteca Judeţeană „Nicolae Milescu Spătarul” Vaslui
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39620245
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
582.069 RON
Profit net
188.203 RON
Capitaluri proprii
188.443 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 782.739 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 56.410 RON | 329.465 RON | 556.172 RON | 435.419 RON | 668.285 RON | 1.035.723 RON | 321.690 RON | 582.069 RON |
| Profit net | 23.825 RON | 153.874 RON | 282.673 RON | 112.975 RON | 220.855 RON | 416.343 RON | 55.910 RON | 188.203 RON |
| Total active | 73.214 RON | 189.402 RON | 441.388 RON | 186.226 RON | 546.869 RON | 557.417 RON | 443.605 RON | 549.275 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 1087 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 73.214 RON |
| 189.402 RON |
| 441.388 RON |
| 186.226 RON |
| 546.869 RON |
| 557.417 RON |
| 443.605 RON |
| 549.275 RON |
| Capitaluri proprii | 24.025 RON | 154.114 RON | 282.913 RON | 113.215 RON | 221.095 RON | 416.583 RON | 56.150 RON | 188.443 RON |
|---|
| Datorii totale | 49.189 RON | 35.288 RON | 158.475 RON | 73.233 RON | 332.792 RON | 140.834 RON | 387.455 RON | 360.832 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|