Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39701552
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GABOR DANIEL
Prin: VLASA IOAN
Prin: GABOR DANIEL
Prin: GABOR DANIEL
Prin: VLASA IOAN
Prin: GABOR DANIEL
Prin: VLASA IOAN
Prin: GABOR DANIEL
Prin: GABOR DANIEL
Prin: VLASA IOAN
Prin: VLASA IOAN
Prin: GABOR DANIEL
Prin: VLASA IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
118.655 RON
Profit net
-4.639 RON
Capitaluri proprii
56.893 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 160.691 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.465 RON | 67.501 RON | 119.980 RON | 114.781 RON | 138.700 RON | 1.000 RON | 220.578 RON | 118.655 RON |
| Profit net | 5.004 RON | -43.711 RON | 32.681 RON | 51.382 RON | 81.139 RON | -48.711 RON | 104.514 RON | -4.639 RON |
| Total active | 11.217 RON | 11.946 RON | 2.559 RON | 45.731 RON | 97.501 RON | 57.354 RON | 144.712 RON | 74.932 RON |
| Active circulante | 11.217 RON | 11.946 RON | 2.559 RON | 45.731 RON | 97.501 RON | 57.354 RON | 144.712 RON | 74.932 RON |
Comparație cu 2136 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| 5.204 RON |
| -38.507 RON |
| -5.826 RON |
| 45.556 RON |
| 96.695 RON |
| 47.984 RON |
| 132.932 RON |
| 56.893 RON |
| Datorii totale | 6.013 RON | 50.453 RON | 8.385 RON | 175 RON | 806 RON | 9.370 RON | 11.780 RON | 18.039 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 |
|---|