Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 12 sept. 2023 și 19 mai 2026.
Servicii organizare atelier de informare si consiliere cu servirea mesei de pranz si coffee break
SERVICII CATERING
Pachet produse de sarbatori pentru elevi si prescolari
SERVICII DE CATERING, RESPECTIV SANDWICH + DESERT+APA PLATA 0.5 L
SERVICII DE CATERING IN SCOLI
Pachet masa calda compus din fel pricipal / felul II / chifla + desert
SERVICII DE CATERING IN SCOLI, MENIU SANDWICH + DESERT + FRUCT + APA PLATA
Pachet masa calda compus din fel pricipal / felul II / chifla + desert
Pachet masa calda compus din fel pricipal / felul II / chifla + desert
PACHET MASA CALDA
SERVICII DE CATERING IN SCOLI
PACHET MASA CALDA
Pachet masa calda compus din fel pricipal / felul II / chifla + desert
Pachet masa calda compus din fel pricipal / felul II / chifla + desert
Hrana elevi proiect PNRAS
Pachet masa calda penru gradinita, compuns din mic dejun / pranz / gustare
Pachet cadou Copii Sfarsit de an
Pachet masa calda
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39734118
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
290.409 RON
Profit net
39.040 RON
Capitaluri proprii
82.426 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 267.504 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 1.731 RON | 11.130 RON | 25.099 RON | 41.295 RON | 72.769 RON | 179.550 RON | 290.409 RON |
| Profit net | -60 RON | -4.994 RON | -2.166 RON | 5.378 RON | 11.294 RON | 13.000 RON | 20.705 RON | 39.040 RON |
| Total active | 540 RON | 1.864 RON | 3.805 RON | 2.720 RON | 11.009 RON | 51.135 RON | 60.441 RON | 90.713 RON |
| Active imobilizate | 321 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 310 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 219 RON |
| 1.864 RON |
| 3.805 RON |
| 2.720 RON |
| 11.009 RON |
| 51.135 RON |
| 60.441 RON |
| 90.713 RON |
| Capitaluri proprii | 140 RON | -4.854 RON | -7.020 RON | -1.613 RON | 9.681 RON | 22.681 RON | 43.386 RON | 82.426 RON |
|---|
| Datorii totale | 400 RON | 6.718 RON | 10.825 RON | 4.333 RON | 1.328 RON | 28.454 RON | 17.055 RON | 8.287 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 |
|---|