Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 dec. 2022 și 29 mai 2026.
Servicii cadastrale pentru UAT Bocicoiu Mare
Servicii de cadastru sistematic
SERVICII DE CADASTRU SISTEMATIC SECTOR 13 - 30 IMOBILE * 396,76 LEI/BUC IN INTRAVILAN SI 90 IMOBILE
ERVICII DE CADASTRU SISTEMATIC PENTRU COMUNA RONA DE JOS SECTOR 13 - 30 TERENURI IN INTRAVILA SI 40
ERVICII DE CADASTRU SISTEMATIC PENTRU COMUNA RONA DE JOS SECTOR 13 - 30 TERENURI IN INTRAVILA SI 40.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39745427
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
196.852 RON
Profit net
-5.391 RON
Capitaluri proprii
17.894 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 254.448 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 5.700 RON | 38.544 RON | 132.650 RON | 140.200 RON | 212.950 RON | 159.191 RON | 196.852 RON |
| Profit net | 0 RON | -37.125 RON | -57.677 RON | 3.433 RON | 31.757 RON | 85.695 RON | -2.999 RON | -5.391 RON |
| Total active | 200 RON | 3.102 RON | 47.026 RON | 35.110 RON | 4.989 RON | 39.351 RON | 51.712 RON | 65.364 RON |
| Active circulante | 200 RON | 3.102 RON | 47.026 RON | 35.110 RON | 4.989 RON | 39.351 RON | 51.712 RON | 65.364 RON |
Comparație cu 440 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| 200 RON |
| -36.925 RON |
| -94.602 RON |
| -91.169 RON |
| -59.412 RON |
| 26.283 RON |
| 23.285 RON |
| 17.894 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 40.027 RON | 141.628 RON | 126.279 RON | 64.401 RON | 13.068 RON | 28.427 RON | 47.470 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 4 |
|---|