Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 3 dec. 2018 și 4 aug. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 5.222 atribuiri.
Directa
CARTUS HP C8543X 30000 PAG. PENTRU COPIATOARELE HP 9000, 9040, 9050.
Servicii de imprimare,copiere,scanare alb-negru
Cartuse de toner
cartus pentru multifunctionala Lexmark X 656
ECO-LX654X CARTUS PENTRU MULTIFUNCTIONALA LEXMARK X654/X656 - 36 000 PAGINI
Toner Lexmark ECO – LX 656X
CARTUS PENTRU IMPRIMANTELE LEXMARK T640/642- 21 000 PAGINI
CARTUS LEXMARK T650H11A / T650A21A 25 000 PAGINI
Achizitie toner
Achizitie publica de produse-CARTUS HP C8543X 30000 PAG. PENTRU COPIATOARELE HP 9000, 9040, 9050.
ACHIZITIE TONERE
Achizitie publica de produse-ECO-LT640HE/64036HE/ CARTUS PENTRU IMPRIMANTELE LEXMARK T640/642
Achizitie publica de produse-ECO-LX644X CARTUS PENTRU MULTIFUNCTIONALELE LEXMARK X644H11E/X644H21E
ECO-LT640HE/64036HE/ CARTUS PENTRU IMPRIMANTELE LEXMARK T640/642- 21 000 PAGINI
ECO-LX654X CARTUS PENTRU MULTIFUNCTIONALA LEXMARK X654/X656 - 36 000 PAGINI
ACHIZITIE CARTUSE TONER
Achizitie cartuse de toner
CARTUS LEXMARK 650
Achizitie tonere
CARTUS PENTRU MULTIFUNCTIONALA LEXMARK 654, 640
CARTUS PENTRU IMPRIMANTELE LEXMARK T640/642- 21 000 PAGINI
achizitie tonere
ACHIZITIE DIRECTA
CARTUŞ TONER PENTRU LEXMARK X654 - X656 SI LEXMARK MX711
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39758427
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
4.010.261 RON
Profit net
279.474 RON
Capitaluri proprii
4.573.395 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.844.283 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 55.196 RON | 2.962.091 RON | 3.839.035 RON | 3.856.145 RON | 4.110.244 RON | 3.851.102 RON | 3.317.975 RON | 4.010.261 RON |
| Profit net | 1.594 RON | 799.589 RON | 1.188.018 RON | 1.397.636 RON | 1.262.613 RON | 618.666 RON | 175.604 RON | 279.474 RON |
| Total active | 79.632 RON | 1.412.164 RON | 3.433.565 RON | 5.375.168 RON | 5.610.960 RON | 5.546.192 RON | 18.052.541 RON | 17.492.968 RON |
| Active imobilizate | — | 1.119.823 RON | 1.806.052 RON | 1.793.877 RON | 2.232.230 RON | 2.196.579 RON | 14.553.664 RON | 13.936.114 RON |
Comparație cu 988 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 28), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante |
|---|
| 79.632 RON |
| 292.341 RON |
| 1.627.513 RON |
| 3.581.291 RON |
| 3.378.730 RON |
| 3.349.613 RON |
| 3.498.877 RON |
| 3.556.854 RON |
| Capitaluri proprii | 1.794 RON | 801.383 RON | 1.889.401 RON | 2.937.038 RON | 4.099.651 RON | 4.618.317 RON | 4.293.921 RON | 4.573.395 RON |
|---|
| Datorii totale | 77.838 RON | 610.781 RON | 1.544.164 RON | 2.438.130 RON | 1.511.309 RON | 1.718.467 RON | 13.758.620 RON | 12.919.573 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 10 | 16 | 13 | 9 | 8 | 7 |
|---|