Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39778742
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BRINDEA TRAIAN-ADRIAN
Prin: BRINDEA TRAIAN-ADRIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.518.122 RON
Profit net
527.961 RON
Capitaluri proprii
534.985 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.404.135 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 142.002 RON | 895.881 RON | 1.004.537 RON | 1.668.509 RON | 2.402.813 RON | 2.469.255 RON | 2.776.276 RON | 2.518.122 RON |
| Profit net | 49.736 RON | 255.262 RON | 279.996 RON | 414.796 RON | 753.674 RON | 535.701 RON | 534.055 RON | 527.961 RON |
| Total active | 154.008 RON | 524.463 RON | 698.463 RON | 905.596 RON | 1.814.338 RON | 1.837.872 RON | 1.956.141 RON | 2.207.476 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 186.047 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 358 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 154.008 RON |
| 524.463 RON |
| 698.463 RON |
| 905.596 RON |
| 1.814.338 RON |
| 1.837.872 RON |
| 1.956.141 RON |
| 2.021.429 RON |
| Capitaluri proprii | 49.936 RON | 305.198 RON | 585.194 RON | 475.780 RON | 753.915 RON | 763.300 RON | 536.485 RON | 534.985 RON |
|---|
| Datorii totale | 104.072 RON | 219.498 RON | 113.454 RON | 430.049 RON | 1.060.423 RON | 1.074.572 RON | 1.419.656 RON | 1.678.375 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|