Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 aug. 2021 și 16 mar. 2026.
Curs de formare profesionala continua Agenti de securitate
PREGATIRE PROFESIONALA CONTINUUA AGENTI DE SECURITATE
Curs perfectionare anuala obligatorie pentru agenti de paza si ordine
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39870284
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
366.745 RON
Profit net
59.405 RON
Capitaluri proprii
59.645 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 352.363 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 202.810 RON | 284.094 RON | 105.732 RON | 230.670 RON | 298.514 RON | 287.193 RON | 366.745 RON |
| Profit net | -8.127 RON | 50.788 RON | -7.653 RON | 27.077 RON | 109.692 RON | 19.032 RON | 59.405 RON |
| Total active | 32.764 RON | 49.434 RON | 49.930 RON | 58.832 RON | 113.728 RON | 62.984 RON | 81.825 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 32.764 RON | 49.434 RON | 49.930 RON | 58.832 RON | 113.728 RON |
Comparație cu 526 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 62.984 RON |
| 81.825 RON |
| Capitaluri proprii | -7.927 RON | 42.861 RON | 35.207 RON | 27.317 RON | 109.932 RON | 40.920 RON | 59.645 RON |
|---|
| Datorii totale | 40.691 RON | 6.573 RON | 14.723 RON | 31.515 RON | 3.796 RON | 22.064 RON | 22.180 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 23 | 7 | 7 | 9 | 3 | 6 | 5 |
|---|