Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 28 feb. 2020 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 91 atribuiri.
Abonament lunar Servicii SSM SU
Abonament lunar Servicii SSM SU
Servicii SSM si SU luna mai 2026
Servicii SSM si SU - luna aprilie 2026
Achizitie servicii SSM, ISU, SU
Achizitie servicii SSM
Servicii SSM si SU - luna martie 2026
Prestari servicii evaluare
Achizitie servicii SSM
Servicii SSM si SU LUNA FEBRUARIE 2026
Servicii Instruire Sanatate si Securitate in munca, Situatii de Urgenta
Achizitie servicii SSM luna ianuarie
Servicii de consultanță SSM
Servicii SSM SU - luna ianuarie 2026
Servicii SSM si SU
Servicii SSM si SU
Servicii SSM si SU LUNA DECEMBRIE 2025
Servicii SSM si SU LUNA NOIEMBRIE 2025
Servicii SSM si SU LUNA OCTOMBRIE 2025
Servicii SSM si SU
SERVICII SSM SI SU LUNA SEPTEMBRIE 2025
SERVICII SSM SI SU LUNA AUGUST 2025
SERVICII SSM SI SU LUNA IULIE 2025
Servicii SSM si SU luna iunie 2025
SERVICII SSM SI SU LUNA MAI 2025
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39871077
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
238.855 RON
Profit net
67.019 RON
Capitaluri proprii
67.936 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 335.178 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 94.290 RON | 233.167 RON | 296.953 RON | 297.800 RON | 298.393 RON | 238.855 RON |
| Profit net | -3.424 RON | 0 RON | 64.224 RON | 192.303 RON | 234.544 RON | 208.157 RON | 111.203 RON | 67.019 RON |
| Total active | 200 RON | 200 RON | 66.607 RON | 199.149 RON | 241.099 RON | 229.288 RON | 125.610 RON | 87.555 RON |
| Active circulante | 200 RON | 200 RON | 66.607 RON | 199.149 RON | 241.099 RON | 229.288 RON | 125.610 RON | 87.555 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 103 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -3.224 RON |
| -3.224 RON |
| 61.000 RON |
| 192.503 RON |
| 235.832 RON |
| 218.032 RON |
| 111.474 RON |
| 67.936 RON |
| Datorii totale | 3.424 RON | 3.424 RON | 5.607 RON | 6.646 RON | 5.267 RON | 11.256 RON | 14.136 RON | 19.619 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 4 |
|---|