Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39909457
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
78.197 RON
Profit net
1.434 RON
Capitaluri proprii
-112.114 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 95.196 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.876 RON | 37.188 RON | 102.053 RON | 69.432 RON | 33.600 RON | 70.845 RON | 90.550 RON | 78.197 RON |
| Profit net | -17.435 RON | -52.999 RON | 5.237 RON | 2.105 RON | -39.275 RON | -20.467 RON | 9.088 RON | 1.434 RON |
| Total active | 250 RON | 6.609 RON | 2.321 RON | 6.296 RON | 5.702 RON | 10.026 RON | 23.042 RON | 23.151 RON |
| Active circulante | 250 RON | 6.609 RON | 2.321 RON | 6.296 RON | 5.702 RON | 10.026 RON | 23.042 RON | 23.151 RON |
Comparație cu 169 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| -17.235 RON |
| -70.234 RON |
| -64.998 RON |
| -62.893 RON |
| -102.168 RON |
| -122.635 RON |
| -113.548 RON |
| -112.114 RON |
| Datorii totale | 17.485 RON | 76.843 RON | 67.319 RON | 69.189 RON | 107.870 RON | 132.661 RON | 136.590 RON | 135.265 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|