Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39919094
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IONESCU ANDREEA MIHAELA
Prin: IONESCU ANDREEA MIHAELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
829.117 RON
Profit net
523.793 RON
Capitaluri proprii
524.033 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 840.585 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 192.914 RON | 502.605 RON | 435.646 RON | 444.099 RON | 965.635 RON | 669.886 RON | 422.705 RON | 829.117 RON |
| Profit net | 133.950 RON | 429.621 RON | 20.996 RON | 321.338 RON | 846.426 RON | 464.000 RON | 220.687 RON | 523.793 RON |
| Total active | 137.511 RON | 431.521 RON | 29.500 RON | 365.588 RON | 921.577 RON | 488.330 RON | 242.322 RON | 804.557 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 245.313 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 380 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 137.511 RON |
| 431.521 RON |
| 29.500 RON |
| 365.588 RON |
| 921.577 RON |
| 488.330 RON |
| 242.322 RON |
| 559.244 RON |
| Capitaluri proprii | 134.150 RON | 429.861 RON | 23.261 RON | 321.578 RON | 846.666 RON | 464.240 RON | 220.927 RON | 524.033 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.361 RON | 1.660 RON | 6.239 RON | 44.010 RON | 74.911 RON | 24.090 RON | 21.395 RON | 280.524 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|