Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 aug. 2022 și 3 apr. 2024.
Servicii inchiriere corturi
Servicii de organizare eveniment (organizare zone eveniment)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40052688
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: BALANIUC VICTOR-ANDREI, TAPALAGĂ DARIUS-IVO
Prin: BALANIUC VICTOR-ANDREI, TAPALAGĂ DARIUS-IVO
Prin: TAPALAGĂ DARIUS-IVO
Prin: BALANIUC VICTOR-ANDREI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
158.500 RON
Profit net
3.588 RON
Capitaluri proprii
444.232 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 240.433 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 133 RON | 4.300 RON | 21.752 RON | 137.933 RON | 241.524 RON | 295.784 RON | 63.932 RON | 158.500 RON |
| Profit net | -1.965 RON | 3.838 RON | 20.687 RON | 64.039 RON | 201.661 RON | 237.793 RON | 709 RON | 3.588 RON |
| Total active | -2 RON | 6.647 RON | 29.088 RON | 102.695 RON | 221.648 RON | 452.719 RON | 613.539 RON | 720.446 RON |
| Active circulante | -2 RON | 6.647 RON | 29.088 RON | 102.695 RON | 221.648 RON | 452.719 RON | 613.539 RON | 720.446 RON |
Comparație cu 54 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| -1.765 RON |
| 2.273 RON |
| 22.960 RON |
| 86.999 RON |
| 202.141 RON |
| 439.935 RON |
| 440.644 RON |
| 444.232 RON |
| Datorii totale | 1.763 RON | 4.374 RON | 6.128 RON | 15.696 RON | 19.507 RON | 12.784 RON | 172.895 RON | 276.214 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
|---|