Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 8 iul. 2025 și 4 aug. 2026.
România – Rulouri de şerveţele pentru şters mâinile – Acord-Cadru de produse-„MATERIALE DE CURATENIE”
România – Rulouri de şerveţele pentru şters mâinile – Acord-Cadru de produse-„MATERIALE DE CURATENIE”
România – Rulouri de şerveţele pentru şters mâinile – Acord-Cadru de produse-„MATERIALE DE CURATENIE”
România – Rulouri de şerveţele pentru şters mâinile – Acord-Cadru de produse-„MATERIALE DE CURATENIE”
România – Rulouri de şerveţele pentru şters mâinile – Acord-Cadru de produse-„MATERIALE DE CURATENIE”
România – Rulouri de şerveţele pentru şters mâinile – Acord-Cadru de produse-„MATERIALE DE CURATENIE”
România – Rulouri de şerveţele pentru şters mâinile – Acord-Cadru de produse-„MATERIALE DE CURATENIE”
România – Rulouri de şerveţele pentru şters mâinile – Acord-Cadru de produse-„MATERIALE DE CURATENIE”
România – Rulouri de şerveţele pentru şters mâinile – Acord-Cadru de produse-„MATERIALE DE CURATENIE”
România – Rulouri de şerveţele pentru şters mâinile – Acord-Cadru de produse-„MATERIALE DE CURATENIE”
DOMESTOS 750 ML SAU ECHIVALENT
HARTIE IGIENICA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40060907
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-26.
Cifră de afaceri
23.579 RON
Profit net
2.327 RON
Capitaluri proprii
2.580 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 258.319 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.815 RON | 241.604 RON | 386.446 RON | 651.714 RON | 635.900 RON | 403.426 RON | 67.914 RON | 23.579 RON |
| Profit net | 22.889 RON | 43.069 RON | 35.699 RON | 266.146 RON | 238.323 RON | 94.251 RON | 12.989 RON | 2.327 RON |
| Total active | 34.490 RON | 103.317 RON | 85.224 RON | 310.344 RON | 261.283 RON | 118.436 RON | 13.230 RON | 23.347 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 540 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 34.490 RON |
| 103.317 RON |
| 85.224 RON |
| 310.344 RON |
| 261.283 RON |
| 118.436 RON |
| 13.230 RON |
| 23.347 RON |
| Capitaluri proprii | 23.089 RON | 43.309 RON | 35.939 RON | 266.386 RON | 238.563 RON | 94.491 RON | 13.230 RON | 2.580 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.401 RON | 60.008 RON | 49.285 RON | 43.958 RON | 22.720 RON | 23.945 RON | 0 RON | 20.767 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 10 | 13 | 15 | 9 | 7 | 1 | 0 |
|---|