Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 iun. 2020 și 8 dec. 2021.
Se afișează cele mai recente 25 din 51 atribuiri.
MASCA CHIRURGICALA
Combinezon protectie CHIMICA
Materiale de protectie
Masca faciala copii 3 straturi , 3 pliuri NUMAR DE REFERINTA: 0080 PRET DE CATALOG: 0,15 RON / Unit
Masca chirurgicala TIP II / IIR (rezistenta la stropire ) din 3 straturi, cu 3 pliuri cu elastic TIP
Masca chirurgicala de copii tip IIR pt. primaria Salva, jud. BN
Masca tip chirurgical tip 1 -3 straturi - Livrare din stoc
masti de protectie
Botosei de unica folosinta
Masca chirurgicala TIP II / IIR (rezistenta la stropire ) din 3 straturi, cu 3 pliuri cu elastic TIP
Achizitie chirugicala
Manusi latex 5 cutii S/ 5 cutii M/ 5 cutii L masca protectie faciala KN95 / ffp2 200 buc masca facia
Manusi nitril albastre marime M si L
Achizitie masti chirurgicale
HALAT VIZITATOR
HALAT VIZITATOR
Combinezon protectie CHIMICA categoria III, TIP 5 si TIP 6
manusi nitril nepudrate
Achizitie Botosi Unica Folosinta hdpe rezistent
Manusi nitril
HALAT VIZITATOR 20 GR
Botosi de protectie categorie III TIP 3,4
Combinezon protectie CHIMICA categoria III, TIP 5 si TIP 6
Masca tip chirurgical 3 straturi - Livrare din stoc
Botosi de protectie categorie III TIP 3,4
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4007907
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.109.090 RON
Profit net
35.277 RON
Capitaluri proprii
65.430 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.558.455 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.595 RON | 21.055 RON | 80.136 RON | 5.204 RON | 18.497 RON | 291.553 RON | 41.378 RON | 40.407 RON | 39.919 RON | 27.104 RON | 43.011 RON | 1.016.945 RON | 799.499 RON | 880.541 RON | 1.291.064 RON | 1.983.414 RON | 2.109.090 RON |
| Profit net | -10.018 RON | -8.439 RON | 3.564 RON | -5.477 RON | -301 RON | 10.716 RON | -2.171 RON | 7.255 RON | 7.077 RON | -8.826 RON | 1.837 RON |
Comparație cu 2905 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 201.386 RON |
| 86.708 RON |
| 156.268 RON |
| 2.713 RON |
| 58.187 RON |
| 35.277 RON |
| Total active | 39.991 RON | 35.706 RON | 41.281 RON | 33.003 RON | 32.626 RON | 37.299 RON | 22.924 RON | 30.146 RON | 35.289 RON | 22.520 RON | 24.954 RON | 268.753 RON | 345.088 RON | 296.592 RON | 204.663 RON | 249.109 RON | 206.187 RON |
|---|
| Active imobilizate | 13.268 RON | 9.649 RON | 6.031 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.857 RON | 62.272 RON | 84.379 RON | 66.177 RON | 9.882 RON | 2.464 RON |
|---|
| Active circulante | 26.723 RON | 26.057 RON | 35.250 RON | 33.003 RON | 32.626 RON | 37.299 RON | 22.924 RON | 30.146 RON | 35.289 RON | 22.520 RON | 24.954 RON | 265.896 RON | 282.816 RON | 212.213 RON | 138.486 RON | 239.227 RON | 203.723 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 21.057 RON | 12.618 RON | 16.182 RON | 10.704 RON | 10.403 RON | 21.119 RON | 18.948 RON | 26.203 RON | 33.280 RON | 19.954 RON | 21.791 RON | 216.277 RON | 244.985 RON | 179.253 RON | 81.966 RON | 140.153 RON | 65.430 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.934 RON | 23.088 RON | 25.099 RON | 22.299 RON | 22.223 RON | 16.180 RON | 3.976 RON | 3.943 RON | 2.009 RON | 2.566 RON | 3.163 RON | 52.476 RON | 102.268 RON | 117.339 RON | 124.572 RON | 111.095 RON | 142.730 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|