Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 7 iun. 2019 și 3 mar. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 28 atribuiri.
SERVICII DE SUPRAVEGHERE
SERVICII DE ECARISAJ
Servicii capturare caini comunitari
SERVICII DE CAPTURARE A CAINILOR FARA STAPAN
SERVICII DE ECARISAJ
SERVICII DE ECARISAJ/TRANSPORT
SERVICII DE CAPTURARE A CAINILOR COMUNITARI
SERVICII DE ECARISAJ
SERVICII DE ECARISAJ IN COMUNA FILIPESTII DE TARG
SERVICII DE ECARISAJ
SERVICII DE ECARISAJ
Servicii de capturare si transport al câinilor fără stăpân de pe raza orașului Azuga
SERVICII DE ECARISAJ - GESTIONAREA CÂINILOR FĂRĂ STĂPÂN
SERVICII DE ECARISAJ
SERVICII DE ECARISAJ
SERVICII DE ECARISAJ
Servicii de capturare şi transport a câinilor fără stăpân de pe raza comunei Tinosu
Servicii de gestionare a cainilor fara stapan
SERVICII DE ECARISAJ
SERVICII DE ECARISAJ
SERVICII DE ECARISAJ
SERVICII DE ECARISAJ
SERVICII DE SUPRAVEGHERE OBIECTIVE
SERVICII DE SUPRAVEGHERE OBIECTIVE
Servicii de deszapezire Obiectiv VOR/DME Strejnic (Comuna Targșoru Vechi, sat Strejnic jud. Prahova)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40119192
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
1.370.557 RON
Profit net
70.273 RON
Capitaluri proprii
171.544 RON
Număr mediu salariați
19
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.502.889 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 721.481 RON | 872.626 RON | 1.021.808 RON | 1.074.576 RON | 1.126.086 RON | 1.342.278 RON | 1.370.557 RON |
| Profit net | -46.401 RON | 26.593 RON | 10.862 RON | 63.949 RON | 18.394 RON | 35.049 RON | 24.931 RON | 70.273 RON |
| Total active | 160 RON | 62.123 RON | 79.290 RON | 141.364 RON | 159.733 RON | 196.409 RON | 302.960 RON | 479.508 RON |
| Active circulante | 160 RON | 62.123 RON | 79.290 RON | 141.364 RON | 159.733 RON | 196.409 RON | 302.960 RON | 479.508 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 246 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -46.201 RON |
| -19.608 RON |
| -9.128 RON |
| 54.822 RON |
| 73.208 RON |
| 77.057 RON |
| 102.604 RON |
| 171.544 RON |
| Datorii totale | 46.361 RON | 81.731 RON | 88.418 RON | 86.542 RON | 86.525 RON | 119.352 RON | 200.356 RON | 307.964 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 13 | 15 | 18 | 19 | 18 | 19 | 19 | 19 |
|---|