Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 7 dec. 2018 și 18 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 168 atribuiri.
REVISTA HISTORIA
1 Pachet Publicatii Romanesti 2026
1 Pachet Publicatii Romanesti 2026
Abonamente periodice schim - 2 titluri
Abonamante periodice schimb - 2 titluri
Publicatii Romanesti 2026
Pachet Publicatii Romanesti 2026
1 Pachet Publicatii Romanesti 2026
1 Pachet Publicatii Romanesti 2026
1 Pachet Publicatii Romanesti 2026
Pachet Publicatii Romanesti 2025
REVISTA HISTORIA
1 Pachet Publicatii Romanesti 2026
REVISTA HISTORIA
REVISTA HISTORIA
Pachet Publicatii Romanesti (2026-30-S Abonamente reviste de specialitate)
Pachet Publicatii Romanesti (2026-30-S Abonamente reviste de specialitate)
Pachet Publicatii Romanesti (2026-30-S ABONAMENTE REVISTE DE SPECIALITATE)
1 Pachet Publicatii Romanesti 2026
REVISTA HISTORIA
1 Pachet Publicatii Romanesti 2025
1 Pachet Publicatii Romanesti 2025
1 Pachet Publicatii Romanesti 2023 - 2024
1 Pachet Publicatii Romanesti 2023 - 2025
1 Pachet Publicatii Romanesti 2025
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40212312
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
69.241 RON
Profit net
10.413 RON
Capitaluri proprii
10.613 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 73.589 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 17.710 RON | 58.594 RON | 58.004 RON | 68.109 RON | 57.649 RON | 50.138 RON | 61.990 RON | 69.241 RON |
| Profit net | 14.889 RON | 19.336 RON | -4.952 RON | 11.798 RON | 10.172 RON | -1.937 RON | 8.056 RON | 10.413 RON |
| Total active | 21.895 RON | 43.553 RON | 37.875 RON | 57.964 RON | 64.619 RON | 63.461 RON | 64.274 RON | 41.831 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 2.641 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 13757 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 21.895 RON |
| 43.553 RON |
| 37.875 RON |
| 57.964 RON |
| 64.619 RON |
| 63.461 RON |
| 64.274 RON |
| 39.190 RON |
| Capitaluri proprii | 15.089 RON | 34.425 RON | 29.473 RON | 41.271 RON | 51.443 RON | 49.506 RON | 57.563 RON | 10.613 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.806 RON | 9.128 RON | 8.402 RON | 16.693 RON | 13.176 RON | 13.955 RON | 6.711 RON | 31.218 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | — | — | — |
|---|