Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40222332
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
142.400 RON
Profit net
18.353 RON
Capitaluri proprii
18.593 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 205.032 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 41.910 RON | 89.456 RON | 151.985 RON | 94.050 RON | 92.550 RON | 253.250 RON | 142.400 RON |
| Profit net | -202 RON | 28.752 RON | 26.239 RON | 133.591 RON | 78.460 RON | 74.223 RON | 93.650 RON | 18.353 RON |
| Total active | 1.200 RON | 36.743 RON | 55.720 RON | 149.972 RON | 84.870 RON | 76.658 RON | 260.483 RON | 27.286 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 200.690 RON | — |
| Active circulante |
Comparație cu 84 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.200 RON |
| 36.743 RON |
| 55.720 RON |
| 149.972 RON |
| 84.870 RON |
| 76.658 RON |
| 59.793 RON |
| 27.286 RON |
| Capitaluri proprii | -2 RON | 28.750 RON | 47.725 RON | 146.473 RON | 78.700 RON | 74.463 RON | 93.890 RON | 18.593 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.202 RON | 7.993 RON | 7.995 RON | 3.499 RON | 6.170 RON | 2.195 RON | 166.593 RON | 8.693 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 |
|---|