Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 9 ian. 2019 și 25 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 60 atribuiri.
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE MAI-DECEMBRIE 2026
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE APRILIE 2026
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE-luna martie 2026
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE-LUNA FEBRUARIE 2026
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE-pt luna ianuarie 2026
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE aprilie-decembrie 2025
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE MARTIE 2025
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE-luna februarie 2025
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40278872
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
103.000 RON
Profit net
49.743 RON
Capitaluri proprii
330.292 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 120.979 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 41.800 RON | 38.500 RON | 36.750 RON | 66.350 RON | 91.700 RON | 102.400 RON | 103.000 RON |
| Profit net | 38.987 RON | 36.149 RON | 34.968 RON | 63.327 RON | 49.889 RON | 56.761 RON | 49.743 RON |
| Total active | 39.504 RON | 75.602 RON | 110.830 RON | 174.707 RON | 227.032 RON | 283.377 RON | 333.695 RON |
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 39.504 RON | 75.602 RON | 110.830 RON | 174.707 RON | 227.032 RON |
Comparație cu 445 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 283.377 RON |
| 333.695 RON |
| Capitaluri proprii | 39.187 RON | 75.336 RON | 110.572 RON | 173.899 RON | 223.788 RON | 280.549 RON | 330.292 RON |
|---|
| Datorii totale | 317 RON | 266 RON | 258 RON | 808 RON | 3.244 RON | 2.828 RON | 3.403 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|