Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40497104
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
116.921 RON
Profit net
66.518 RON
Capitaluri proprii
67.866 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 115.253 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 43.168 RON | 43.894 RON | 58.334 RON | 57.010 RON | 73.660 RON | 88.330 RON | 116.921 RON |
| Profit net | 10.795 RON | -9.876 RON | 7.465 RON | 14.935 RON | 27.451 RON | 37.635 RON | 66.518 RON |
| Total active | 18.359 RON | 15.164 RON | 18.165 RON | 23.186 RON | 35.272 RON | 51.903 RON | 77.747 RON |
| Active circulante | 18.359 RON | 15.164 RON | 18.165 RON | 23.186 RON | 35.272 RON | 51.903 RON | 77.747 RON |
| Capitaluri proprii | 10.995 RON | 1.119 RON | 8.584 RON | 16.054 RON |
Comparație cu 14 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 27), pentru anul 2025.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 27.651 RON |
| 37.875 RON |
| 67.866 RON |
| Datorii totale | 7.420 RON | 14.045 RON | 9.581 RON | 7.132 RON | 7.621 RON | 14.028 RON | 9.881 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
|---|