Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40569960
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MUNTEAN RADU
Prin: MUNTEAN RADU
Prin: MUNTEAN RADU
Prin: MUNTEAN RADU
Prin: MUNTEAN RADU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
251.664 RON
Profit net
189.358 RON
Capitaluri proprii
189.598 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 324.497 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 121.316 RON | 222.008 RON | 213.104 RON | 285.825 RON | 333.138 RON | 259.120 RON | 251.664 RON |
| Profit net | 112.702 RON | 211.912 RON | 202.254 RON | 270.461 RON | 275.591 RON | 194.758 RON | 189.358 RON |
| Total active | 114.085 RON | 216.512 RON | 204.861 RON | 273.285 RON | 302.208 RON | 216.206 RON | 196.821 RON |
| Active circulante | 114.085 RON | 216.512 RON | 204.861 RON | 273.285 RON | 302.208 RON | 216.206 RON | 196.821 RON |
| Capitaluri proprii | 112.902 RON | 212.152 RON | 202.494 RON | 270.701 RON |
Comparație cu 127 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 287.292 RON |
| 194.998 RON |
| 189.598 RON |
| Datorii totale | 1.183 RON | 4.360 RON | 2.367 RON | 2.584 RON | 14.916 RON | 21.208 RON | 7.223 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | 0 | — |
|---|