Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 iul. 2019 și 4 mar. 2024.
Servicii decapare suprafete si aplicare protectie pavimente
Servicii decapare suprafete si aplicare protectie pavimente
Dispozitiv de curatenie cu accesorii incluse
Servicii de decapare suprafete si aplicare protectie pavimente - intre 500mp-1000mp
Servicii de decapare suprafete si aplicare protectie pavimente- intre 250mp-500mp
Servicii de decapare suprafete si aplicare protectie pavimente- intre 250mp-500mp
Dispozitiv de curatenie cu accesorii incluse
Servicii de decapare suprafete intre 500mp-1000mp
Servicii de aplicare protectie suprafete
Protectie suprafete peste 1000mp
Decapare suprafete peste 1000mp
Servicii de decapare suprafete peste 1000mp
Servicii de protectie suprafete
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40590024
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: POSMAG MIHAI-ALEXANDRU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
324.346 RON
Profit net
144.038 RON
Capitaluri proprii
141.392 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 593.286 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.300 RON | 30.967 RON | 784.023 RON | 923.975 RON | 443.117 RON | 366.325 RON | 324.346 RON |
| Profit net | 2.691 RON | 22.528 RON | 714.368 RON | 566.472 RON | 211.734 RON | 163.854 RON | 144.038 RON |
| Total active | 3.670 RON | 26.085 RON | 898.927 RON | 746.495 RON | 325.124 RON | 196.599 RON | 252.651 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 3.746 RON |
| Active circulante | 3.670 RON | 26.085 RON | 898.927 RON | 746.495 RON | 325.124 RON |
Comparație cu 95 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 196.599 RON |
| 248.905 RON |
| Capitaluri proprii | 2.891 RON | 25.419 RON | 739.788 RON | 666.260 RON | 211.934 RON | 164.054 RON | 141.392 RON |
|---|
| Datorii totale | 779 RON | 666 RON | 159.139 RON | 80.235 RON | 113.190 RON | 32.545 RON | 107.514 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|