Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 mai 2023 și 23 iun. 2026.
Fire pentru cusut din fibre naturale
pachet mercerie
pachet fire matase naturala
DEGETARE SILICON
Pachet mercerie
Materiale scoala doctorala DIMA- Pânză Merino natur
Opinci simple din piele maro si negre
Achizitie produse
Pachet fire si metraje mercerie
opinci 12 bc
Pachet materiale mercerie
Pachet 12 opinci
Pachet opinci
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40643137
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
494.554 RON
Profit net
163.080 RON
Capitaluri proprii
375.067 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 545.505 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 111.456 RON | 223.062 RON | 261.457 RON | 337.059 RON | 339.930 RON | 423.124 RON | 494.554 RON |
| Profit net | 23.163 RON | 50.054 RON | 28.564 RON | 22.576 RON | 69.548 RON | 105.442 RON | 163.080 RON |
| Total active | 38.179 RON | 83.494 RON | 83.422 RON | 108.072 RON | 158.986 RON | 243.220 RON | 378.910 RON |
| Active circulante | 38.179 RON | 83.494 RON | 83.422 RON | 108.072 RON | 158.986 RON | 243.220 RON | 378.910 RON |
| Capitaluri proprii | 23.363 RON | 73.417 RON | 74.381 RON | 85.946 RON |
Comparație cu 2905 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 155.494 RON |
| 238.653 RON |
| 375.067 RON |
| Datorii totale | 14.816 RON | 10.077 RON | 9.041 RON | 22.126 RON | 3.492 RON | 4.567 RON | 3.843 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|