Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 mar. 2017 și 11 aug. 2025.
Intretinere website
Servicii de întreținere și găzduire website
Servicii de întreținere și găzduire website
Intretinere, gazduire si reinnoire domenii pentru website
Servicii de întreținere și găzduire website
Servicii de întreținere și găzduire website
Intretinere website
Intretinere website si domeniu
Gazduire si reinnoire website si domeniu
Gazduire si reinnoire website/domeniu
Extindere website
Creare si gazduire website cu domeniu
Administrare website
Gazduire website si mentenanta domeniu
Gazduire website
Servicii de proiectare website
Gazduire website
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4086501
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
15.500 RON
Profit net
8.099 RON
Capitaluri proprii
8.349 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 11.314 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.175 RON | 25.518 RON | 36.818 RON | 19.678 RON | 18.502 RON | 11.404 RON | 7.411 RON | 13.220 RON | 11.212 RON | 9.140 RON | 13.950 RON | 17.180 RON | 16.760 RON | 15.500 RON |
| Profit net | 5.516 RON | 17.304 RON | 21.683 RON | 12.397 RON | 14.996 RON | 9.312 RON | 4.298 RON | 10.421 RON | 8.720 RON | 6.199 RON | 9.793 RON | 14.161 RON | 13.926 RON | 8.099 RON |
| Total active | 8.531 RON | 19.284 RON | 23.953 RON |
Comparație cu 42 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2023.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 12.946 RON |
| 15.315 RON |
| 10.361 RON |
| 10.871 RON |
| 10.672 RON |
| 9.519 RON |
| 10.602 RON |
| 13.052 RON |
| 24.210 RON |
| 24.517 RON |
| 9.647 RON |
| Active imobilizate | 65 RON | 67 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 8.466 RON | 19.217 RON | 23.953 RON | 12.946 RON | 15.315 RON | 10.361 RON | 10.871 RON | 10.672 RON | 9.519 RON | 10.602 RON | 13.052 RON | 24.210 RON | 24.517 RON | 9.647 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.766 RON | 17.554 RON | 21.933 RON | 12.647 RON | 15.246 RON | 9.562 RON | 4.548 RON | 10.671 RON | 8.970 RON | 6.449 RON | 10.043 RON | 14.411 RON | 14.176 RON | 8.349 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.765 RON | 1.730 RON | 2.020 RON | 299 RON | 69 RON | 799 RON | 6.323 RON | 1 RON | 549 RON | 4.153 RON | 3.009 RON | 9.799 RON | 10.341 RON | 1.298 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — |
|---|