Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/41018668
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: ŢURU NICOLAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
310.417 RON
Profit net
43.386 RON
Capitaluri proprii
71.536 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 358.496 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 108.403 RON | 184.906 RON | 187.297 RON | 203.916 RON | 242.355 RON | 326.964 RON | 310.417 RON |
| Profit net | 678 RON | 9.334 RON | 2.617 RON | 9.349 RON | 4.885 RON | 993 RON | 43.386 RON |
| Total active | 35.688 RON | 41.353 RON | 56.367 RON | 73.861 RON | 119.391 RON | 139.577 RON | 219.316 RON |
| Active circulante | 35.688 RON | 41.353 RON | 56.367 RON | 73.861 RON | 119.391 RON | 139.577 RON | 219.316 RON |
| Capitaluri proprii | 878 RON | 10.212 RON | 12.829 RON | 22.179 RON |
Comparație cu 1615 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 27.064 RON |
| 28.150 RON |
| 71.536 RON |
| Datorii totale | 40.810 RON | 37.141 RON | 52.538 RON | 60.682 RON | 101.327 RON | 111.427 RON | 147.780 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|