Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 iun. 2017 și 21 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 34 atribuiri.
Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor
Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor
Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor
Reparatie compresor
Reparatie compresor
Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor
service generator de oxigen
Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor
Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor
service generator de oxigen
REPARATIE COMPRESOR
kit de reparatie SX8
Service generator de oxigen
service generator de oxigen
Kit de reparare si de intretinere a compresoarelor Gardner Denver KSA
service generator de oxigen
service generator de oxigen
Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor
service generator de oxigen
service generator de oxigen
Service intretinere statii de oxigen
service generator de oxigen
Produse intretinere /Reparatie compresor
service generator de oxigen
Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4104284
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
22.031 RON
Profit net
-1.693 RON
Capitaluri proprii
338.152 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 17.153 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 161.761 RON | 230.334 RON | 226.002 RON | 142.199 RON | 109.264 RON | 99.467 RON | 127.582 RON | 97.793 RON | 85.717 RON | 124.336 RON | 146.933 RON | 118.226 RON | 73.859 RON | 47.242 RON | 18.738 RON | 37.479 RON | 22.031 RON |
| Profit net | 75.586 RON | 74.854 RON | 74.890 RON | 5.206 RON | 3.025 RON | 11.749 RON | 46.658 RON | 17.749 RON | 11.539 RON | 63.415 RON | 67.857 RON | 30.958 RON | -13.508 RON |
Comparație cu 445 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -14.583 RON |
| -23.201 RON |
| 14.422 RON |
| -1.693 RON |
| Total active | 246.328 RON | 344.555 RON | 435.286 RON | 397.006 RON | 400.811 RON | 410.215 RON | 460.526 RON | 476.914 RON | 492.138 RON | 560.155 RON | 630.805 RON | 409.998 RON | 389.274 RON | 370.734 RON | 344.725 RON | 355.150 RON | 357.696 RON |
|---|
| Active imobilizate | 49.766 RON | 38.587 RON | 24.834 RON | 11.080 RON | -576 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.723 RON | 1.740 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 196.562 RON | 305.968 RON | 410.452 RON | 385.926 RON | 401.387 RON | 410.215 RON | 460.526 RON | 476.914 RON | 492.138 RON | 560.155 RON | 630.805 RON | 409.998 RON | 389.274 RON | 366.011 RON | 342.985 RON | 355.150 RON | 357.696 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 218.815 RON | 293.669 RON | 368.559 RON | 373.765 RON | 376.790 RON | 388.539 RON | 435.198 RON | 452.947 RON | 464.486 RON | 527.901 RON | 595.758 RON | 376.716 RON | 363.208 RON | 348.624 RON | 325.423 RON | 339.845 RON | 338.152 RON |
|---|
| Datorii totale | 28.507 RON | 51.023 RON | 66.971 RON | 23.082 RON | 23.056 RON | 24.514 RON | 25.326 RON | 23.965 RON | 27.650 RON | 32.252 RON | 35.047 RON | 33.282 RON | 26.066 RON | 22.110 RON | 19.302 RON | 19.052 RON | 19.544 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|