Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/410574
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DANESCU DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
709.323 RON
Profit net
1.232 RON
Capitaluri proprii
91.323 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 655.382 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 396.433 RON | 335.898 RON | 350.065 RON | 385.583 RON | 328.124 RON | 312.245 RON | 340.712 RON | 371.000 RON | 354.548 RON | 364.224 RON | 400.468 RON | 503.340 RON | 495.427 RON | 583.046 RON | 680.630 RON | 703.796 RON | 709.323 RON |
| Profit net | 12.679 RON | -484 RON | -1.417 RON | 13.096 RON | 8.406 RON | 11.151 RON | 15.979 RON | 17.472 RON | 2.578 RON | 10.342 RON | -808 RON |
Comparație cu 13757 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.515 RON |
| -1.196 RON |
| -5.969 RON |
| -13.309 RON |
| -16.128 RON |
| 1.232 RON |
| Total active | 64.627 RON | 63.671 RON | 60.682 RON | 71.711 RON | 77.492 RON | 88.396 RON | 109.104 RON | 123.989 RON | 125.368 RON | 138.222 RON | 137.878 RON | 136.777 RON | 132.201 RON | 127.579 RON | 115.949 RON | 99.319 RON | 97.300 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.899 RON | 3.412 RON | 2.924 RON | 2.437 RON | 1.949 RON | 1.462 RON | 975 RON | 487 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 60.728 RON | 60.259 RON | 57.758 RON | 69.274 RON | 75.543 RON | 86.934 RON | 108.129 RON | 123.502 RON | 125.368 RON | 138.222 RON | 137.878 RON | 136.777 RON | 132.201 RON | 127.579 RON | 115.949 RON | 99.319 RON | 97.300 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 58.863 RON | 48.379 RON | 46.962 RON | 60.059 RON | 68.464 RON | 79.615 RON | 95.595 RON | 113.066 RON | 115.644 RON | 125.985 RON | 125.177 RON | 126.692 RON | 125.496 RON | 119.527 RON | 106.218 RON | 90.091 RON | 91.323 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.764 RON | 15.292 RON | 13.720 RON | 11.652 RON | 9.028 RON | 8.835 RON | 13.563 RON | 10.979 RON | 9.724 RON | 12.293 RON | 12.757 RON | 10.141 RON | 6.838 RON | 8.187 RON | 9.881 RON | 9.379 RON | 6.160 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
|---|