Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 mai 2017 și 25 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 44 atribuiri.
verificare , reincarcare si reparare stingatoare
Reparare si Intretinere stingatoare
Reparare si Intretinere stingatoare
Reparare si Intretinere stingatoare
Reparare si Intretinere stingatoare
Reparare si Intretinere stingatoare
reparare si intretinere stingatoare
verificare si incarcare stingatoare
Reparare si Intretinere stingatoare
Stingator nou P6
Stingator nou P6
Încărcare stingătoare
Reparare si Intretinere stingatoare
Reparare si Intretinere stingatoare
Reparare si Intretinere stingatoare
Servicii ignifugari
Stingator portativ cu pulbere tip P6 24 buc, Stingator cu spuma Sm6 1 buc, Stingator G2 1buc
Stingator portativ cu pulbere tip P6-incarcare stingatoare
VERIFICARE ANUALA A STINGATOARELOR
Stingator portativ cu pulbere tip P6
Stingator G5
verificare hidranti
Stingator tip P6 omologat
stingatoare 2021
verificare instintoare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4133263
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
250.199 RON
Profit net
150.125 RON
Capitaluri proprii
212.050 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 130.353 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 95.104 RON | 78.818 RON | 83.838 RON | 158.566 RON | 88.657 RON | 97.881 RON | 99.606 RON | 47.154 RON | 10.950 RON | 29.719 RON | 48.957 RON | 70.453 RON | 91.639 RON | 92.108 RON | 103.984 RON | 182.115 RON | 250.199 RON |
| Profit net | -2.688 RON | -10.652 RON | 844 RON | 51.447 RON | 50.615 RON | 20.818 RON | 35.260 RON | 16.232 RON | 5.620 RON | 21.403 RON | 41.473 RON | 58.369 RON |
Comparație cu 29 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 78.221 RON |
| 74.091 RON |
| 37.554 RON |
| 85.139 RON |
| 150.125 RON |
| Total active | 64.010 RON | 55.226 RON | 55.770 RON | 105.431 RON | 148.806 RON | 174.980 RON | 232.911 RON | 258.052 RON | 265.637 RON | 293.153 RON | 314.423 RON | 371.869 RON | 403.121 RON | 425.978 RON | 391.699 RON | 387.985 RON | 222.714 RON |
|---|
| Active imobilizate | 22.239 RON | 14.103 RON | 5.967 RON | 4.821 RON | 4.821 RON | 4.821 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 41.771 RON | 41.123 RON | 49.803 RON | 100.610 RON | 143.985 RON | 170.159 RON | 232.911 RON | 258.052 RON | 265.637 RON | 293.153 RON | 314.423 RON | 371.869 RON | 403.121 RON | 425.978 RON | 391.699 RON | 387.985 RON | 222.714 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 43.319 RON | 32.667 RON | 33.510 RON | 84.957 RON | 135.573 RON | 156.391 RON | 191.651 RON | 207.883 RON | 213.503 RON | 234.906 RON | 251.379 RON | 299.749 RON | 357.969 RON | 410.421 RON | 377.975 RON | 377.934 RON | 212.050 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.691 RON | 22.559 RON | 22.260 RON | 20.474 RON | 13.233 RON | 18.589 RON | 41.260 RON | 50.169 RON | 52.134 RON | 58.247 RON | 63.044 RON | 72.120 RON | 45.152 RON | 15.557 RON | 13.724 RON | 10.051 RON | 10.664 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|