Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 iul. 2019 și 1 iul. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 38 atribuiri.
REPARATII CURENTE DRUMURI COMUNALE SI SATESTI,PRIN PIETRUIRE COMUNA COLCEAG
Lucrari de drumuri (Rev.2)
Reamenajarea intersecției dintre str. Făgăraș și str. Dudului, în sens giratoriu
PROIECTARE SI CONSTRUIRE ANEXA BAZA SPORTIVA (VESTIARE+GRUP SANITAR)
Lucrari de drumuri (Rev.2)
Constructie de cladiri pentru servicii sociale (Rev.2)
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Lucrari de constructii de piste de biciclete (Rev.2)
Executie lucrari in cadrul proiectului "Asigurarea infrastructurii pentru transportul verde – piste
Lucrari de drumuri (Rev.2)
Container cu grup sanitar 6140 mm L ext x 2400 mm l ext x 2680 mm h ext( 2400 mm h int) pentru gazde
Container bicompartimentat 6140 mm L ext x 2400 mm l ext x 2680 mm h ext( 6000 mm L int cx 2250 mm l
Container 6140 mm L ext x 2400 mm l ext x 2680 mm h ext (2400 mm h int) cu destinatia vestiar arbi
Container cu grup sanitar 6140 mm L ext x 2400 mm l ext x 2680 mm h ext( 2400 mm h int) pentru oaspe
Container bicompartimentat 6140 mm L ext x 2400 mm l ext x 2680 mm h ext( 6000 mm L int cx 2250 mm l
Lucrari de drumuri (Rev.2)
servicii organizare eveniment ZIUA COMUNEI MANEST
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Extindere si modernizare baza sportiva din satul Coada Izvorului cu vestiare si grupuri sanitare noi
Lucrari de executie avand ca obiect: Garaj autospeciale din elemente de constructie usoara la ISU
AMENAJARE PARCARI SI TROTUARE IN COMUNA SIRNA,JUD.PRAHOVA
AMENAJARE PARCARI SI TROTUARE IN COMUNA SIRNA,JUDET PRAHOVA
REPARATII SEDIU VECHI PRIMARIA BALENI,JUD.DAMBOVITA
Servicii intocmire doc. ob. avize (DTAC),Pth+DE si verificare Pth- Amenaj. centru civic Cornesti
Achizitie servicii elab. studiu fezabilitate AMENAJARE CENTRU CIVIC AL COMUNEI CORNESTI JUD DB
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/41384073
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DUȚU COSTIN
Prin: DUȚU COSTIN
Prin: DUȚU COSTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
53.493.859 RON
Profit net
3.997.260 RON
Capitaluri proprii
6.013.466 RON
Număr mediu salariați
58
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 52.481.488 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 30.785 RON | 497.877 RON | 4.594.592 RON | 10.396.094 RON | 29.607.778 RON | 53.493.859 RON |
| Profit net | 3.962 RON | 420.652 RON | 3.759.381 RON | 2.755.200 RON | 1.451.435 RON | 3.997.260 RON |
| Total active | 11.086 RON | 611.358 RON | 5.108.640 RON | 12.702.258 RON | 29.715.983 RON | 16.995.380 RON |
| Active imobilizate | — | 365.008 RON | 1.691.613 RON | 4.676.594 RON | 7.844.226 RON | 6.648.797 RON |
| Active circulante | 11.086 RON | 246.350 RON | 3.417.027 RON | 8.025.664 RON | 21.871.757 RON | 10.346.583 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 167 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.962 RON |
| 423.716 RON |
| 4.183.097 RON |
| 6.938.297 RON |
| 5.425.043 RON |
| 6.013.466 RON |
| Datorii totale | 7.124 RON | 187.642 RON | 925.543 RON | 5.763.961 RON | 24.484.551 RON | 11.236.246 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 22 | 14 | 40 | 58 |
|---|