Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4144955
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
34.863 RON
Profit net
4.295 RON
Capitaluri proprii
-170.203 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 26.478 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 47.981 RON | 47.352 RON | 47.293 RON | 41.156 RON | 58.291 RON | 69.176 RON | 44.063 RON | 33.683 RON | 30.895 RON | 26.929 RON | 30.180 RON | 23.235 RON | 30.995 RON | 34.126 RON | 35.470 RON | 34.055 RON | 34.863 RON |
| Profit net | -21.186 RON | -19.889 RON | -30.454 RON | -43.096 RON | -34.073 RON | -40.386 RON | -29.510 RON | -6.130 RON | 2.416 RON | 2.062 RON |
Comparație cu 223 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.800 RON |
| 15.218 RON |
| -427 RON |
| 12.447 RON |
| 8.734 RON |
| 5.443 RON |
| 4.295 RON |
| Total active | 5.121 RON | 7.643 RON | 7.444 RON | 10.259 RON | 11.764 RON | 7.494 RON | 8.946 RON | 1.573 RON | 625 RON | 608 RON | 648 RON | 10.290 RON | 661 RON | 811 RON | 2.207 RON | 1.416 RON | 6.602 RON |
|---|
| Active imobilizate | 4.405 RON | 4.405 RON | 4.405 RON | 6.335 RON | 6.335 RON | 5.335 RON | 5.334 RON | 1.200 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 716 RON | 3.238 RON | 3.039 RON | 3.924 RON | 5.429 RON | 2.159 RON | 3.612 RON | 373 RON | 625 RON | 608 RON | 648 RON | 10.290 RON | 661 RON | 811 RON | 2.207 RON | 1.416 RON | 6.602 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -23.870 RON | -43.749 RON | -74.203 RON | -117.299 RON | -151.372 RON | -191.758 RON | -221.268 RON | -227.381 RON | -224.775 RON | -222.713 RON | -215.913 RON | -200.695 RON | -201.122 RON | -188.675 RON | -179.941 RON | -174.498 RON | -170.203 RON |
|---|
| Datorii totale | 28.991 RON | 51.392 RON | 81.647 RON | 127.558 RON | 163.136 RON | 199.252 RON | 230.214 RON | 228.954 RON | 225.400 RON | 223.321 RON | 216.561 RON | 210.985 RON | 201.783 RON | 189.486 RON | 182.148 RON | 175.914 RON | 176.805 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 4 | 1 | 1 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
|---|