Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 2 oct. 2019 și 13 mai 2026.
servicii foto/video/sonorizare festivaluri sport 2026
GESTIONARE SALA DE SPORT 2026
servicii evenimente T2-T4 2025 (filmare/sonorizare/foto)
organizare festival sportiv
Gestionare sala sport 2024
gestionare sala de sport
gestionare sala de sport
gestionare sala de sport
Servicii asis. tehnica si intretinerea echipamentelor de fitness din sala de sport Brazi
servicii de asistenta tehnica si intret. echipamente de fitness din sala Brazi.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/41499286
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-02.
Cifră de afaceri
227.640 RON
Profit net
33.603 RON
Capitaluri proprii
33.973 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 226.016 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.050 RON | 77.455 RON | 100.200 RON | 116.544 RON | 107.952 RON | 155.552 RON | 227.640 RON |
| Profit net | 8.881 RON | 11.970 RON | 30.360 RON | 19.485 RON | -9.143 RON | 21.128 RON | 33.603 RON |
| Total active | 13.629 RON | 43.807 RON | 57.331 RON | 36.973 RON | 26.389 RON | 35.624 RON | 42.560 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 13.629 RON | 43.807 RON | 57.331 RON | 36.973 RON | 26.389 RON |
Comparație cu 239 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 93), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 35.624 RON |
| 42.560 RON |
| Capitaluri proprii | 9.081 RON | 21.061 RON | 51.421 RON | 24.784 RON | 15.641 RON | 24.377 RON | 33.973 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.548 RON | 22.746 RON | 5.910 RON | 12.189 RON | 10.748 RON | 11.247 RON | 8.587 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|