Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 sept. 2019 și 12 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 45 atribuiri.
Placi PVC plastifiat
Acetat de etil pentru CTE Bucuresti Vest si Uzina de Reparatii – CTE Bucuresti Sud
Placi PVC plastifiat
Lavete din bumbac 100%
Lavete din bumbac 100%
Lavete din bumbac 100%
Lavete din bumbac 100%
Lavete din bumbac 100%
Acetat de etil
Acetat de etil
Lavete din bumbac 100%
Lavete din bumbac 100%
Acetat de etil
Lavete din bumbac 100%
Lavete din bumbac 100%
Furtun rezistent la ulei si acetat de etil
Lavete din bumbac 100%
Furnizare produse
Lavete din bumbac 100%
Lavete din bumbac 100%
Furnizare lavete
Lavete din bumbac 100%
Furnizare lavete bumbac 100% la DEER SA - Suc. Baia Mare
Fosfat trisodic
Lavete din bumbac 100%
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/41507710
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: URZICĂ IOAN
Prin: URZICĂ IOAN
Prin: URZICĂ IOAN
Prin: URZICĂ IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
208.837 RON
Profit net
22.141 RON
Capitaluri proprii
112.725 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 431.508 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 36.987 RON | 142.086 RON | 260.681 RON | 582.668 RON | 344.916 RON | 376.257 RON | 208.837 RON |
| Profit net | -19.136 RON | 12.454 RON | 14.115 RON | 222.043 RON | 40.580 RON | 96.061 RON | 22.141 RON |
| Total active | 27.386 RON | 27.088 RON | 56.299 RON | 239.409 RON | 142.910 RON | 191.927 RON | 115.434 RON |
| Active circulante | 27.386 RON | 27.088 RON | 56.299 RON | 239.409 RON | 142.910 RON | 191.927 RON | 115.434 RON |
| Capitaluri proprii | -18.136 RON | -5.682 RON | 8.433 RON |
Comparație cu 38 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 13), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 230.476 RON |
| 140.306 RON |
| 186.368 RON |
| 112.725 RON |
| Datorii totale | 45.522 RON | 32.770 RON | 47.866 RON | 8.933 RON | 2.604 RON | 5.559 RON | 2.709 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|