Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 4 nov. 2019 și 15 sept. 2025.
PACHET INCALZIRE IN PARDOSEALA SI MONTARE PANOURI SOLARE
SERVICII MONTAJ INSTALATIE ELECTRICA
PACHET NECESAR MATERIALE
PACHET MONTARE CALORIFERE
INLOCUIRE PIESE FOCAR
PACHET MONTAT/DEMONTAT SI INSTALARE CENTRALA TERMICA SI PIF
PACHET INCALZIRE IN PARDOSEALA
MONTAJ GRESIE SI PLINTA
PACHET INCALZIRE IN PARDOSEALA
PACHET LUCRARI DE RENOVARE
COLOANE INCALZIRE
MONTARE BOILER APA CALDA
PACHET EXECUTIE LUCRARE DE INCALZIRE IN PARDOSEALA SI ALIMENTARE CU APA
MONTARE PACHET 2 CENTRALE ELECTRICE, MATERIALE INSTALATIE SANITARA,ALIMENTARE CU APA SI CALDURA
PACHET COLOANE INCALZIRE
PACHET MONTARE COLOANE APA SI CANALIZARE
PACHET MONTARE OBIECTE SANITARE BAIE
EXECUTIE, MONTARE INCALZIRE IN PARDOSEALA
MONTARE CENTRALE INCALZIRE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/41638511
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
62.314 RON
Profit net
14.777 RON
Capitaluri proprii
35.406 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 72.871 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.202 RON | 36.183 RON | 39.640 RON | 37.551 RON | 56.551 RON | 60.925 RON | 62.314 RON |
| Profit net | 5.361 RON | 2.331 RON | 4.017 RON | 4.037 RON | 3.588 RON | 1.094 RON | 14.777 RON |
| Total active | 13.084 RON | 36.103 RON | 17.320 RON | 32.392 RON | 37.663 RON | 29.346 RON | 50.726 RON |
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 13.084 RON | 36.103 RON | 17.320 RON | 32.392 RON | 37.663 RON | 29.346 RON |
Comparație cu 454 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 50.726 RON |
| Capitaluri proprii | 5.561 RON | 7.892 RON | 11.909 RON | 15.947 RON | 19.535 RON | 20.629 RON | 35.406 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.523 RON | 6.315 RON | 5.411 RON | 16.445 RON | 18.128 RON | 8.717 RON | 15.320 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|