Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 mai 2020 și 21 iul. 2020.
Achizitie pachete de imbracaminte si incaltaminte
Masca chirurgicala 3 straturi
MUANUSI CHIRURGICALE LATEX - 100 buc
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/41857201
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PRIPIȘI IONUȚ-CORNELIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
130.775 RON
Profit net
44.578 RON
Capitaluri proprii
44.818 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 229.954 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 35.876 RON | 20.896 RON | 51.614 RON | 288.177 RON | 98.875 RON | 231.100 RON | 130.775 RON |
| Profit net | -1.184 RON | -20.282 RON | 9.963 RON | 148.227 RON | 45.115 RON | 156.349 RON | 44.578 RON |
| Total active | 67.413 RON | 38.728 RON | 33.648 RON | 163.429 RON | 95.502 RON | 183.774 RON | 85.120 RON |
| Active circulante | 67.413 RON | 38.728 RON | 33.648 RON | 163.429 RON | 95.502 RON | 183.774 RON | 85.120 RON |
| Capitaluri proprii | -984 RON | -21.266 RON | -11.302 RON |
Comparație cu 145 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 136.925 RON |
| 45.355 RON |
| 156.589 RON |
| 44.818 RON |
| Datorii totale | 68.397 RON | 59.994 RON | 44.950 RON | 26.504 RON | 50.147 RON | 27.185 RON | 40.302 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|